V85TT z pakietem akcesoriów za ponad 3000 zł!

V85TT_z_akcesoriami

 

Bestseller roku 2019, a także jeden z najlepiej sprzedających się modeli Moto Guzzi w 2020 roku może stać się teraz jeszcze lepszym towarzyszem podróży, dzięki zestawowi akcesoriów, które otrzymasz GRATIS! Kupując model V85 TT lub V85 TT Evocative (nie dotyczy wersji Travel) do końca roku 2020 otrzymasz bardzo przydatne elementy wyposażenia dodatkowego poprawiające Twój komfort i bezpieczeństwo. Wartość dodatków to ponad 3000 zł brutto (wraz z montażem). Nie czekaj, bo oferta jest bardzo limitowana i dotyczy ostatnich dostępnych u dealerów sztuk z rocznika 2020.

W zestawie promocyjnym, oprócz okrzykniętego jako jeden z najbardziej charakterystycznych motocykli pod względem designu, model V85 otrzymasz:

  • zestaw grzanych manetek, który poprawi Twój komfort termiczny w trakcie jazdy podczas chłodniejszych dni,
  • zestaw Moto Guzzi MIA, czyli platformę, dzięki której połączysz swój smartfon z kokpitem i zyskasz dostęp do wielu dodatkowych możliwości, takich informowanie o przychodzących połączeniach, zarządzenie ulubioną playlistą czy wyświetlanie komunikatów płynących z nawigacji,
  • stopka centralna, która ułatwi Ci ustawienie motocykla, gdy zdecydujesz się odstawienie go na zimowy odpoczynek.

Cały zestaw wraz z montażem to koszt ponad 3000 zł, a tylko teraz w specjalnej promocji otrzymasz go wraz z modelem V85TT oraz V85TT Evocative całkowicie za darmo.

Liczba motocykli dostępnych w ofercie jest limitowana. Promocja trwa do 31.12.2020 lub do wyczerpania stanu magazynowego modeli V85TT oraz V85TT Evocative z rocznika 2020.

Szczegóły oferty oraz dostępność sprawdzisz u najbliższego dealera, którego znajdziesz tutaj:

Regulamin

Promocja obowiązuje przy zakupie motocykli z rocznika 2020 (V85TT oraz V85TT Evocative) u dealera marki Moto Guzzi. Promocja obejmuje zestaw, w którego skład wchodzą grzane manetki, platforma Moto Guzzi MIA, podstawa (stopka) centralna oraz usługa montażu. Promocji nie można zamienić. Promocją objęte będą pojazdy zakupione do 31.12.2020 lub do wyczerpania stanu magazynowego. Promocji nie można wymienić na gotówkę. Pytania odnośnie promocji należy kierować na adres mailowy: aprilia@aprilia-poland.pl lub do punktów dealerskich.