V85TTT

V85 TT TRAVEL

IDEALNY DO PODRÓŻY I PRZYGODY

Ta nazwa jest warta więcej niż tysiąc słów. Jest to długodystansowa podróż, do której stworzono V85 TT Travel. Wyrafinowany i sugestywny styl z zestawem niezbędnych akcesoriów do podboju świata.

POJEDŹ JESZCZE DALEJ

Jego powołanie do długich podróży przejawia się przede wszystkim w przedniej szybie Touring oraz w dwóch standardowych kufrach bocznych. Powierzchnia szyby zwiększona o 60% w porównaniu do oryginału, zapewnia kierowcy lepszą ochronę przed wiatrem. W standardzie dostępne są również dodatkowe reflektory LED, podgrzewane manetki, platforma multimedialna (Moto Guzzi MIA) oraz opony Michelin Anakee Adventure które jeszcze bardziej podkreślają jego predyspozycje do turystyki.

PODSTAWOWE, PRAKTYCZNE I… WYJĄTKOWE

Esencja jest w linii, wyjątkowej w swoim rodzaju. Jego silnik to chłodzony powietrzem V-twin, z klasycznym dwu zaworowym, popychaczowym układem rozrządu. Napęd wałem, siodło 830 mm nad ziemią i 23-litrowy zbiornik, który może zaoferować zasięg ponad 400 km, jedyną rzeczą, która Ci pozostaje to … cieszyć się podróżą.

KOMFORT NA PIERWSZYM MIEJSCU

Hasło: komfort! Wszystko to jest możliwe dzięki zestawowi podgrzewanych manetek (z włącznikiem już zawartym w oryginalnym lewym przełączniku), parze dodatkowych reflektorów LED i platformie Moto Guzzi MIA.

WYJĄTKOWY W WYGLĄDZIE

Nawiązanie do pustyni, eksploracji, przygód. To nie przypadek, że V85 TT Travel jest dostępny w ekskluzywnym kolorze Sabbia Namib. Matowy lakier elementów plastikowych idealnie pasuje do szarości ramy i podkreśla piękno motocykla dzięki dedykowanej grafice na zbiorniku i panelach bocznych.

Polecamy zapoznanie się z recenzją modelu V85TT Travel od Dueroute:

Sprawdź również Moto Guzzi V85TT oraz V85TT Evocative:

20190304173034-1100x76420190304165949-1100x777

 

Polecamy również najnowszą produkcję o V85TT od Ścigacz.pl: