01-v7iii-stone-s

V7 III STONE S

Nowy V7 III Stone S jest gotowy zadziwić wszystkich swoim nowoczesnym wyglądem, pełnym ekskluzywnych detali czego dopełnieniem jest zestaw oświetlenia Full-LED. Stone S to jedyny obecnie model V7 III produkowany w limitowanej i ekskluzywnej serii ograniczonej do z 750 sztuk. Obok V7 III Racer jest to najbardziej sportowa interpretacja modelu o zdecydowanym, mocno spersonalizowanym stylu.

SZCZEGÓŁY, KTÓRE ROBIĄ RÓŻNICĘ

Liczba „750”, wskazująca na liczbę wyprodukowanych egzemplarzy, przywołuje kultowe siedemsetpięćdziesiątki z Mandello. Litera „S”  oddaje hołd sportowemu powołaniu, które charakteryzowało Moto Guzzi z lat 70 w tym modelom V7 Sport oraz 750 S. Dwa elementy, dzięki którym jest jeszcze bardziej wyjątkowy.

HIGH TECH SOUL Z NOWOCZESNYM WYGLĄDEM

Umiejętność wyróżnienia się nie jest dla wszystkich. V7 III Stone S robi to dzięki pięknemu satynowemu chromowanemu zbiornikowi, opasanemu z góry czarnym skórzanym paskiem z czerwonymi przeszyciami oraz zamykanymi ekskluzywnym korkiem paliwa. Aby podkreślić swoją nowoczesną i dynamiczną naturę, posiada on nią niestosowane dotąd w innych modelach lusterka wsteczne typu „bar end”.

NIESAMOWITE MOŻLIWOŚCI CZERWONEGO

Jeśli istnieje kolor, który najlepiej określa wytrzymałość, to jest CZERWONY. W rzeczywistości w modelu V7 III Stone S jest wiele czerwonych detali:  orzeł widoczny po bokach zbiornika, czerwone szwy na pasie nad nim i na siodle pokrytym wodoodporną Alcantarą z haftowanym napisem MOTO GUZZI. Czerwone są także sprężyny amortyzatora oraz dedykowane logo V7 III Stone na aluminiowych bocznych panelach.

DYNAMICZNE I WYSZUKIWANE

Dopełnieniem wspanialej całości jest zastosowanie nowych opon Dunlop Arrowmax Streetsmart oraz osłon przepustnic z anodowanego aluminium.

Taki właśnie jest STONE S !