20171213191742

V7 III CARBON

Moto Guzzi V7 III Carbon to najnowsza interpretacja jednego z największych klasyków włoskich motocykli. Od 1967 roku, kiedy to rozpoczęto sprzedaż pierwszych modeli, V7 stał się on ambasadorem  jakości i autentyczności.

Dzisiaj, V7 III też jest motocyklem symbolem . Produkowany we Włoszech, przyciąga klientów swoją jakością wykonania i zwrotnością. Łatwość prowadzenia sprawia, że ​​idealnie nadaje się do jazdy po mieście, w unikalnym i niepowtarzalnym stylu. Natomiast dzięki wyjątkowej gamie akcesoriów szybko może zostać dostosowany do potrzeb właściciela.

W roku 2018 gama tego udanego Guzzi zostaje wzbogacona o wersje specjalne, w tym  limitowany V7 III Carbon.

W motocyklu  tym połączono wspaniałą konstrukcję V7 z wysoką jakością wielu elementów z włókna węglowego, takich jak skrócone i przycięte błotniki i panele boczne.  W V7 III Carbon elementy te, zazwyczaj zarezerwowane dla motocykli sportowych, zostały użyte po raz pierwszy w motocyklu klasycznym, co nawiązuje do sportowej historii modelu.

Ciemne, matowe malowanie elementów V7 III doskonale kontrastuje z ostrą czerwienią niektórych detali.  W kolorze tym malowany jest przedni zacisk hamulcowy Brembo, pokrywy zaworów oraz logo na bokach i na zbiorniku. Styl podkreśla niestandardowe siodło, pokryte wodoodporną Alcantarą®,  Siodło jest wykończone czerwonymi przeszyciami, które dodają „sznytu” całej konstrukcji, będącym dodatkowym elementem dla tych, którzy kochają wyrafinowane detale. W rzeczywistości model ten wyróżniają jeszcze inne „smaczki”, mniej rzucające się w oczy: korek zbiornika paliwa wykonany jest z czarnego anodyzowanego aluminium, czarna ramka przedniego reflektora i osłony wtryskiwaczy.

Wyjątkowy V7 III Carbon, ma być produkowany w limitowanej ilości. Kontynuuje on tradycję posiadania modelu „z limitowanej edycji” w asortymencie Moto Guzzi. Dostępne będzie 1921 sztuk, liczba ta nawiązuje do roku narodzin marki. Numer seryjny jest widoczny na eleganckiej tabliczce umieszczonej na mocowaniu kierownicy.

ODKRYJ V7 III CARBON