20180611125204

V7 III LIMITED

EKLEKTYCZNY I NOWOCZESNY WYGLĄD

Ekskluzywna limitowana, wykonana tylko w ilości 500 egzemplarzy. V7 III Limited łączy klasycyzm i elegancję chromu z wyrafinowanymi, zaawansowanymi technologicznie materiałami, takimi jak włókna węglowe i aluminium. Eklektyczny, nowoczesny wygląd, który potwierdza silną skłonność do personalizacji V7 III. Motocykl, ikona stylu Made in Italy przeznaczony dla zróżnicowanej publiczności.

 

W Moto Guzzi V7 III Limited, liczne chromowane detale nawiązują do najczystszego klasycznego wyglądu, zaczynając od chromowanego zbiornika, spiętego na wierzchu przez pasek w stylu vintage w czarnej skóry. Po bokach, charakterystyczny orzeł Moto Guzzi jest wykończony w polerowanej czerni, która jest często powtarzającym się kolorem, doskonale współgrającym z chromowanymi powierzchniami.  Klasyczne koła ze szprychami oraz klasycznie obszyte siodło kontrastują z włóknem węglowym przedniego i tylnego błotnika oraz paneli bocznych. Elegancki akcesoryjny korek wlewu paliwa oraz tabliczka z wygrawerowanym numerem seryjnym dopełniają wspaniały wygląd.

 

Nawet typowy dla V7 III twin o pojemności 750 cm3 jest wygląda wspaniale. Osłony wtryskiwaczy w tym modelu wykonane są z czarnego anodyzowanego aluminium co doskonale pasuje do głowic cylindrów z frezowanymi żeberkami chłodzącymi, które tworzą dodatkową grę kontrastów.

Ten motocykl jest klasą samą w sobie!