Moto Guzzi Experience

moto_guzzi_experience_1903x748

 

Moto Guzzi Experience to seria ekskluzywnych wypraw motocyklowych, które zyskały uznanie entuzjastów włoskiej marki z Mandello. Urzeczywistniają one najbardziej włoskie marzenia o podróżowaniu, a ich uczestnicy mogą doświadczyć prawdziwych i autentycznych wartości marki spod znaku Orła.

Radość z podróżowania motocyklem połączona z odkrywaniem nieskażonych krajobrazów, artystycznych skarbów i kulinarnych specjałów. Do tego obcowanie z naturą w czystej postaci przy akompaniamencie poczucia nieskazitelnej wolności. To czeka uczestników, którzy zdecydują się wyruszyć na szlak z Moto Guzzi Experience.

Przez osiem miesięcy, począwszy od kwietnia uczestnicy wypraw pokonają wiele tysięcy kilometrów szukając zupełnie nowych miejsc pełnych ekscytujących dróg, majestatycznych krajobrazów i regionów bogatych w historię.

Cechą, która od lat tworzyła legendę tych wypraw jest formuła „all inclusive”, dzięki czemu możesz podróżować bez obaw o szczegóły organizacyjne. Organizatorzy zadbają o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie, a także o to, żebyś jeździł najnowszymi modelami Moto Guzzi z pełnym bakiem. Obsługa serwisowa i pomoc w każdej sytuacji będą dostępne po to byś mógł rozkoszować się czystą przyjemnością z jazdy i krajobrazu.

Jedną z przyczyn sukcesu Moto Guzzi Experience jest wyjątkowa okazja dla uczestników do korzystania z całej gamy modeli Moto Guzzi; od bestsellera V7 III, nowego nieszablonowego V9, zbuntowanego Audace, potężnych i luksusowych Eldorado oraz California, muskularnego MGX-21, aż po V85TT.

Sprawdź, gdzie możesz jechać w 2020 roku!
Nie czekaj i zapisz się już dziś!
Twoja przygoda we włoskim stylu właśnie się zaczyna!