Mc Gregor powraca

01-mcgregor-motoguzzi

 

Ewan McGregor znów w siodle Moto Guzzi! Nie od dziś wiadomo, że znany, hollywoodzki aktor jest prawdziwym fanem i pasjonatem motocykli z Mandello del Lario. To już drugi raz, kiedy motocykl Moto Guzzi promowany jest przez McGregora. W 2013 roku stał się twarzą kampanii wprowadzającej na rynek nowy model – California 1400.

Związek między Moto Guzzi i szkockim aktorem jest autentyczny i wynika z miłości McGregora do motocykli, szczególnie tych z Mandello. Znany jest nie tylko ze swojej gry aktorskiej w ponad pięćdziesięciu produkcjach filmowych, ale również z programu dokumentalno-podróżniczego „Long Way Round”, gdzie przejechał świat dookoła na motocyklu.

McGregor jako pasjonat motocykli upodobał sobie jedną markę, Moto Guzzi. Po raz drugi stał się twarzą kampanii promującej jednoślad z Mandello. Współpraca ta jest unikalna i prawdziwa, dzięki motocyklowemu podejściu McGregora. Zanim zgodził się zostać twarzą kampanii, jak przystało na prawdziwego motocyklistę, Ewan postanowił przetestować osobiście motocykl, za który miał poręczyć.

Zdjęcia realizowane w pięknych okolicznościach przyrody na Sardynii wykonane zostały przez Paolo Zambaldiego, a cały projekt jest pomysłem dyrektora artystycznego Luca Eremo.