California 1400 Touring w wyprzedaży rocznika!

california_www

 

Lubisz podróżować, ale nie kręcą Cię nowoczesne turystyki w stylu „Adventure”? Wolisz klasyczne linie cruisera, chromowane dodatki, wygodne siodło i duże pakowne kufry? Zamiast jazdy w terenie preferujesz toczyć się beztrosko po asfalcie w kierunku zachodzącego słońca? Jeśli na wszystkie te pytania odpowiadasz przed samym sobą „tak!”, to jest to oferta dla Ciebie.

Co więcej, nie musisz przecież wybierać w utartych schematach. Świat nie kończy się w USA. Zasmakuj w amerykańskim stylu potężnego cruisera ubranego w gustowny, włoski design. Zamień czarną „plujkę” na pyszne espresso. Zamień hamburgera na pizzę. Wybierz europejską wersję krążownika szos od Moto Guzzi!

Jego kariera rozpoczęła się w 1970 roku, kiedy to Moto Guzzi wygrało przetarg na motocykl dla Policji w Los Angeles. Po serii trudnych testów, po raz pierwszy w USA, producent zagraniczny podpisał kontrakt na dostawy motocykli dla Policji. Guzzi wygrało, pokonując oprócz krajowego producenta, najlepszą angielską konkurencję. Wiadomość ta wzbudziła ogromne zainteresowanie w Europie. Elementy nawiązujące do stylu amerykańskiego tak przypadły do gustu klientom, że już w 1971 Moto Guzzi wprowadziło do seryjnej produkcji nowy model pod nazwą California. Od prawie pięćdziesięciu lat, Moto Guzzi California jest najbardziej znanym włoskim motocyklem na świecie.

Teraz to idealny moment na zakup Moto Guzzi California 1400 Touring, bo przeceniamy model 2020!

Nowa cena: 75 900 zł (83 900 zł)

Nie czekaj i już teraz zaplanuj swoje przyszłoroczne podróże na wyjątkowym motocyklu.

Sprawdź również nasze pozostałe oferty w wyprzedaży rocznika:

 

Skontaktuj się z naszymi dealerami, których znajdziesz tutaj:

Wahasz się czy to motocykl dla Ciebie? Zobacz materiał zrealizowany przez dziennikarzy z portalu Ścigacz.pl:

 

MG California (10)

 

MG California (11)

 

MG California (17)